Влітку Укрзалізниця збільшить кількість поїздів - UZДля задоволення потреб населення у перевезеннях найбільш доступним та затребуваним серед населення залізничним транспортом у період літних відпусток Укрзалізницею передбачено курсування 93 сезонних поїздів. З них 75 пар – літніх поїздів, які курсуватимуть до місць відпочинку у Кримському напрямку з різних регіонів України та країн СНД.

«На період літніх перевезень для охочих відпочити у Криму додатково буде запропоновано близько 30 тис. місць на добу в один бік. Також сформовано три склади спеціальних поїздів для перевезень дітей», – повідомив під час брифінгу начальник головного пасажирського управління Укрзалізниці Олександр Іванько.

Крім цього, із введенням нового графіка руху пасажирських поїздів із Донецька, Дніпропетровська, Харкова до Сімферополя почнуть курсувати швидкісні електропоїзди.

«Для забезпечення більш комфортних умов для пасажирів та уникнення черг у пунктах продажу квитків на 125 вокзалах залізницях України додатково буде відкрито 141 квиткову касу, серед них – 7 пересувних у Кримському регіоні», – додав Олександр Іванько.

За матеріалами Укрзалізниці

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *