З 30 до 15 робочих днів пропонується скоротити термін державної реєстрації друкованих засобів масової інформації. Така норма передбачена у проекті Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про друковані ЗМІ (пресу) в Україні», розробленому Державною реєстраційною службою України.

Крім того, проектом пропонується надання можливості подання заяви про державну реєстрацію (перереєстрацію) в електронному вигляді, зменшення кількості документів для держреєстрації та відмова від нотаріального засвідчення деяких з них тощо.

«Під час підготовки законопроекту ми намагалися осучаснити всі процедури, необхідні для реєстрації. Для цього ми врахували досвід реєстрації, який був у Мінюсті та наш власний, а зараз намагаємося скоротити процедуру реєстрації і дати можливість заявникові більш гнучко підходити до процедури реєстрації», – наголосила начальник Управління реєстрації громадських формувань, державної реєстрації друкованих ЗМІ та інформаційних агентств Державної реєстраційної служби України Олена Семьоркіна.

Обговорення проекту Закону України «Про друковані засоби масової інформації» триватиме до 15 червня.

За матеріалами КМУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *