Cтипендію імені Маргарет Тетчер отримати реально - 99546665 large T 2Керівництво коледжу Сомервілль, що входить до складу Оксфордського університету, вирішило заснувати стипендію імені Маргарет Тетчер.

Саме в цьому коледжі навчалася жінка-політик.

Керівництво закладу планує виділяти кошти для підтримки молоді з малозабезпечених родин, у яких немає грошей на оплату  навчання. Щорічно десятеро людей із будь-якої країни світу зможуть претендувати на стипендію іменитої випускниці – Тетчер.

Відомо, що опікуються фондом Михайло Горбачов, Джон Мейджор, Тоні Блер, Кондоліза Райс, старший Джордж Буш, Роберт Гейст та Генрі Кіссінджер.

Програма набуде чинності з 2015 року.

Варто додати, що свого часу  Маргарет Тетчер подавала заяву на отримання стипендії саме в цьому виші, бо грошей на навчання у неї не було. Тоді студентці відмовили. Тим не менш, Тетчер вступила до обраного навчального закладу і  отримала диплом бакалавра у сфері природничих наук.

Спочатку працювала хіміком. Потім зайнялася політичною кар’єрою.
Кажуть, саме в цьому коледжі Маргарет Тетчер здобула ті знання і навички, які спонукали її до того, щоб змінити щось у країні, де вона жила.

За матеріалами Parta.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *