Держзамовлення на IT-спеціалістів збільшено, юристів і економістів поменшає - articleКабмін на 2013 рік збільшив держзамовлення на IT-спеціалістів та скоротив – на «міжнародників», юристів і економістів, повідомили в прес-службі уряду.

Відповідну постанову прийняли на засіданні  20 травня 2013. Зведений обсяг фінансування на  освітні цілі передбачили у розмірі 24,7 млрд грн.

«Під час формування держзамовлення враховані потреби у відповідних фахівцях, збільшено обсяги держзамовлення з технічних спеціальностей, зокрема вдвічі – з IT-технологій, зате зменшено держзамовлення на юристів, економістів-міжнародників, менеджерів з маркетингу», – йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

В 2013 році за кошти держбюджету почнуть готувати більше за напрямками: «інформатика», «системний аналіз», «комп’ютерні науки», «комп’ютерна інженерія», «програмна інженерія», «системна інженерія», «автоматизовані та комп’ютерно-інтегровані технології », «мікро-та наноелектроніка», «телекомунікації», «безпека інформаційних і комунікаційних систем», «управління інформаційною безпекою».

Також заплановано збільшення підготовки магістрів за спеціальностю «розробка корисних копалин (на 14,5%).

У порівнянні з 2012 роком, більше студентів за держкошти зможуть стати магістрами за напрямами: «електротехніка та електромеханіка», «машинобудування» і «матеріалообробка», «металургія та матеріалознавство».

У той же час зменшено держзамовлення бакалаврів за спеціальностями: «міжнародні відносини» (на 23,1%), «економіка і підприємництво» (11.7%), «менеджмент» (11,1%), а також «право».

За матеріалами СЕГОДНЯ.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *