Дмитро Табачник привітав переможців Міжнародної учнівської олімпіади з екології - tabachnyk pedpresa com

Дорогі друзі!

Щиро вітаю Вас із блискучою перемогою в Міжнародній учнівській олімпіаді з екології, яка проходила 17-22 травня 2013 року у Стамбулі (Турецька Республіка).

Українська команда гідно представила юне покоління нашої держави на світовому рівні, виборовши дві золоті та одну срібну медалі.
Золотими призерами Міжнародної олімпіади з екології 2013 року стали: учень 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука Роман Король та учениця 11 класу Української загальноосвітньої гімназії № 1 міста Івано-Франківська Ірина Репетило, які захищали спільний проект «Морфологічні та біохімічні особливості листя рослин в атмосфері міст». Срібну медаль одержала учениця 11 класу комунального закладу «Луганська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 18» Дарина Боровльова із проектом «Бджоли шлють сигнали SOS».

Висловлюю  подяку наставникам, які привели Вас до перемоги – Ягенській Галині Василівні, Войтюк Василю Петровичу, Ткачовій Ларисі Іванівні та Гарській Наталії Олександрівні.

Дорогі переможці! Попереду на Вас чекають нові сходинки в оволодінні знаннями про природу та вирішенні завдань покращення екологічної ситуації рідного краю.

Вірю, що ваші плани, мрії та задуми будуть такими ж успішними та перспективними, як і Ваша неперевершена перемога у міжнародному інтелектуальному випробуванні.

Бажаю вам наснаги, оптимізму й нових творчих звершень!

Міністр освіти і науки України                                                            Дмитро Табачник

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *