Усі українські виші вже під’єднанні  до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, а отже зможуть приймати документи абітурієнтів в електронній формі. 

– ВНЗ I – II рівнів акредитації торік були під’єднанні  до цієї системи. Цього року понад 1100 вишів зареєструвалися, їх під’єднано  до ЄДЕБО, вони мають свої ключі, операторів”, – повідомив головний спеціаліст департаменту вищої освіти МОН України Олег Януш на прес-конференції в четвер у Києві.

Він зазначив, що з минулого року ЄДЕБО працює повним обсягом.  За словами Олега Януша, умови прийому до вишів не зазнали істотних змін порівняно з минулим роком. 

Він також нагадав, що кожен абітурієнт може подати всього 15 заяв на вступ (за заявою на 3 спеціальності в 5 ВНЗ). О. Януш розповів, що з 1 по 31 липня проходитиме прийом документів абітурієнтів, які складали ЗНО, а з 1 по 20 липня – подаватимуть документи абітурієнти, які складають вступні іспити. 

З 20 липня до кінця місяця відбудуться всі вступні іспити, після чого вступна комісія оприлюднить в електронній базі їх результати до кінця дня 31 липня. 

Крім того, 1 серпня до 12:00 приймальні комісії оприлюднять списки рекомендованих до зарахування до першої хвилі. Тож рекомендовані абітурієнти повинні будуть принести необхідні документи до 5 серпня. Другий етап зарахування відбудеться з 5 по 8 серпня. За третьою хвилею абітурієнти повинні подати оригінали документів до вечора 10 серпня, а 11 серпня видається наказ про зарахування, який буде сформований в ЄДЕБО автоматично.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу