21 травня у Стамбулі відбулося засідання робочої групи у сфері науки і технологій Організації чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС). 

У засіданні взяв участь Артем Буштрук – головний спеціаліст відділу фундаментальних та прикладних досліджень департаменту наукової діяльності та ліцензування Міністерства освіти і науки України. 

ОЧЕС – субрегіональне об’єднання 12 країн Чорноморського регіону (Азербайджанська Республіка, Республіка Албанія, Республіка Болгарія, Республіка Вірменія, Грецька Республіка, Грузія, Республіка Молдова, Російська Федерація, Румунія, Республіка Сербія, Турецька Республіка, а також Україна). 

Організація створена з метою економічного співробітництва країн-учасниць, вільного пересування товарів, капіталів, послуг і робочої сили та інтеграції економік цих країн в світову економічну систему. 

Під час засідання робочої групи обговорено низку важливих питань, спрямованих на сприяння більш тісної співпраці в сфері науки і технологій між країнами ОЧЕС. 

Окрім того, робоча група взяла до уваги інформацію щодо співробітництва між Європейським Союзом та ОЧЕС у напрямку науки і технологій, наданою представником Європейської комісії. Зокрема, йшлося про Сьому рамкову програму та програму «Горизонт-2020», яка буде впроваджена в період 2014-2020 рр., після закінчення Сьомої рамкової програми.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу