У літніх таборах під час оздоровчої кампанії 2013 року планується оздоровити 87 % дітей Дніпропетровщини. Про це повідомила заступник директора департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді – начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Лілія Ковальова.

«Голова облдержадміністрації Дмитро Колесніков визначив пріоритетні завдання на період проведення оздоровчої кампанії. Це забезпечення оздоровленням та відпочинком дітей шкільного віку, збереження мережі дитячих оздоровчих закладів та відновлення роботи тих, які раніше не працювали. На важливості та необхідності якісного відпочинку дітей влітку наголошує і наш Президент Віктор Федорович Янукович», – сказала вона.

Лілія Ковальова повідомила, що на території Дніпропетровської області планується відкриття 25 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. «З них 4 мають державну форму власності, 11 – комунальну та 10 – приватну. Ці заклади розташовані у мальовничих куточках нашого регіону. Діти там відпочиватимуть і оздоровлюватимуться 21 день. Вартість путівки коливається від 1680 грн до 3400 грн. Якщо батьки дитини застраховані, то Фонд соціального страхування повертає 42 грн  на день на кожну дитину. 21 день – це 882 грн. Профспілки теж допомагають батькам з частковою компенсацією путівки. За межами області перебуває 29 дитячих установ, власниками яких є дніпропетровські підприємства. Також на території області працюватиме 940 установ на базі шкіл. Всі установи почнуть свою роботу орієнтовно з

3 червня. У цьому році ми вже встигли оздоровити 1526 дітей, з них у «Молодій гвардії» – 190, в «Артеку» – 136, в «Перлині Придніпров’я» – 1200.

Діти пільгових категорій мають можливість оздоровитися безкоштовно. Для цих цілей з обласного бюджету виділено 7 млн грн. Це діти-сироти шкільного віку (6 808), діти-інваліди, які підлягають оздоровленню (1668), діти з багатодітних та малозабезпечених сімей (19117) можуть бути оздоровлені зі знижкою 20%, 30% і 50%. В області працює дитячий центр «Перлина Придніпров’я», відкритий в минулому році. У «Молодій гвардії» та «Артеку» діти оздоровлюються за державний рахунок », – сказала вона.

За матеріалами Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *