На Черкащині нагородили переможців конкурсів, присвячених Шевченківським дням - if22 травня на славетній Канівщині, на вершині української духовності, Чернечій горі, у великій залі Канівського Національного музею ім. Т. Шевченка, з нагоди 152-ї річниці від дня перепоховання праху Тараса Шевченка відбулося нагородження переможців ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і XІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

У святковій атмосфері учасників урочистостей привітав голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб.

Сергій Тулуб, звертаючись до учнів-переможців, зазначив, що вони здолали першу сходинку духовного росту, змужніння, осмислення ролі Великого Кобзаря і своєї особистої ролі у державотворенні. Сергій Борисович запевнив дітей, що їх перебування на землі, осяяній величним духом українського пророка, додасть їм сил і творчої наснаги у майбутніх звершеннях і перемогах.

На Черкащині нагородили переможців конкурсів, присвячених Шевченківським дням - gio«Готуючись до відзначення славного Шевченкового 200-літнього ювілею, ми маємо усвідомити роль Черкащини в духовному становленні українського народу. І донести цю думку до всього світового товариства. І допоможете нам це зробити ви, діти, своїми творами, доробками, малюнками, своїми перемогами», – зазначив очільник області.

Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб вручив найталановитішим школярам області дипломи Міністерства освіти і науки України та цінні подарунки. Сергій Борисович висловив сподівання, що наступного року Черкащина знову буде гідно представлена в усіх всеукраїнських шевченківських заходах.

На завершення урочистої церемонії для переможців конкурсів була проведена екскурсія залами Канівського Національного музею ім. Тараса Шевченка.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *