У дитсадку на Прикарпатті дітей годували забороненими продуктами понад рік - ccПід час перевірки прокуратура встановила, що органи місцевої влади м. Тлумач не розробили і не прийняли бюджетних програм, спрямованих на забезпечення дітей повноцінним раціоном. Тож порушені права дітей на якісне харчування, передає прес-служба прокуратури Прикарпаття.

В одному із садочків міста через безвідповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків мера м. Тлумач та директора навчального закладу діти протягом минулого та поточного років споживали заборонені продукти харчування.

Згідно з укладеними мером договорами купівлі-продажу продуктів, приватний підприємець протягом 2012 – 2013 років постачав до закладу м’ясопродукти з-за кордону, які не підлягали реалізації, а були призначені винятково для переробки на м’ясо- або птахофабриках.

Для усунення зазначених порушень прокуратура району внесла клопотання Тлумацький міській раді з вимогою вжити заходів для забезпечення належної організації харчування в дошкільних навчальних закладах та притягнути до дисциплінарної відповідальності мера та директора дитсадка за неналежне виконання своїх посадових обов’язків.

За матеріалами news.online.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *