Уряд затвердив державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів для державних потреб у 2013 році. Відповідну постанову прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 20 травня 2013.

Зведений обсяг фінансування на це – 24,7 млрд грн, що на 5,6 відсотка більше, ніж у 2012 році. 

Так, більше фахівців готуватимуть за напрямами підготовки: “інформатика”, “системний аналіз”, “комп’ютерні науки”, “комп’ютерна інженерія”, “Програмна інженерія”, “системна інженерія”, “автоматизовані та комп’ютерно-інтегровані технології”, “мікро – та наноелектроніка»,«Телекомунікації»,«безпека інформаційних і комунікаційних систем»,«система технічного захисту інформації»,«управління інформаційною безпекою». 

Магістрами на основі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр зможуть стати 40,9 тис. осіб, з них 33,9 тис. – на денній формі навчання. Зростання підготовки за спеціальностями – «розробка корисних копалин (14,5 %). Також, порявняно з 2012 роком, більше студентів за держкошти зможуть стати магістрами за напрямами – «Електротехніка та електромеханіка», «машинобудування» і «матеріалообробка», «металургія та матеріалознавство», «інформатика та обчислювальна техніка».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “24,7 мільярда гривень уряд виділить на підготовку кадрів у 2013 році”
  1. Я не сумніваюся, а може й більше! Як показав останній сумний досвід- вадиків руминів дедалі більшатиме, і навчати їх будуть регулярно і посилено, а ще час від часу від суду відмазуватимуть. А найжахливіше – що це будуть робити за наш рахунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *