22 травня 2013 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку здійснення контролю за виплатою винагороди авторам технологій та/або їх складових».

Постанову КМУ розроблено на виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій» від 2 жовтня 2012 року № 5407-VI та пунктів 1 і 3 Плану організації виконання Закону, затвердженого на засіданні Кабінету Міністрів України 28 листопада 2012 року.

Метою прийняття постанови є встановлення порядку здійснення контролю за виплатою винагороди авторам технологій та/або їх складових, розроблених за кошти Державного бюджету, та майнові права на які передано організації-розробнику відповідно до статті 11 Закону України «Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій».

Прийняття постанови сприятиме додержанню власниками майнових прав на технології положень Закону України «Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій» щодо виплати винагороди їх авторам, стимулюванню науковців до розробки та впровадження нових науково-технічних рішень.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу