Реалізуючи нові соціальні ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України» та з метою належної організації літнього відпочинку дітей під час роботи пришкільних таборів на Херсонщині в Скадовську будуть організовані літні табори певного напрямку.

Так, в Скадовській гімназії 26 школярів вивчатимуть іноземну мову за допомогою волонтерів зі США. В Скадовській загальноосвітній школі № 2 – працюватимуть два табори еколого-натуралістичного напрямку, де 38 учнів підвищуватимуть свої знання щодо натуралістичної діяльності, а в Скадовській ЗОШ № 3 для 450 дітей організовується табір інтелектуально-пізнавального напрямку. Таким чином буде здійснюватись робота окремо з певною категорією дітей, які мають певні нахили.

Кожний заклад називатиме таку форму організації відпочинку обдарованої й талановитої учнівської молоді по-своєму, але залишиться суть літньої школи – це підвищення навчально-пізнавального рівня учнів. Такий вид діяльності буде здійснюватися не у формі навчальних занять, а за використання інших цікавих нетрадиційних форм.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *