До старту вступної кампанії до ВНЗ залишилося трохи більше місяця. Вона триватиме весь липень і завершиться оприлюдненням результатів 11 серпня.

Як заявили в МОН, цього року використовуватимуть електронну систему. Повідомляється, що в ній уже зареєструвалися більше тисячі ВНЗ країни. Крім того, цього року очікують більшу кількість іноземних студентів, ніж було торік.

Найбільший попит сьогодні мають “айтішники”, інженери, техніки і транспортники. Цього року українські виші збільшать кількість бюджетних місць на ці спеціальності. Проте юридичні та економічні науки держзамовлення зменшать.

“Цього року відбулося зменшення контингенту вступників приблизно на 5,7 %. А державне замовлення зменшилося на 4 %. Тому, якщо в числовому значенні брати, державне замовлення зменшується, але відповідно до кількості вступників – воно залишилося майже на одному рівні”, – прокоментував фахівець департаменту вищої освіти міністерства Олег Януш.

За матеріалами Корреспондент.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Міносвіти оголосило найбільш затребувані спеціальності для абітурієнтів у 2013 році”
  1. Господи, де ж працюватимуть ті айтішники? Яка галузь народного господарства зараз ще жива? Діти якщо й отримують якісь знання, то стараються за кордон виїхати, бо як казав Хазанов – наш рівень життя – то їх рівень смерті. В нашій країні найбільше затребувані ваддіки румини. От тут всі бажаючі можуть потрапити на бюджет. Президентсьні стипендії будуть отримувати гарантовано!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *