На Рівненщині запрацював навчальний центр підготовки працівників міліції. У його відкритті взяв участь голова облдержадміністрації Василь Берташ. У центрі проходитимуть перепідготовку та підвищення кваліфікації працівники органів внутрішніх справ.

«Від професіоналізму кожного з вас залежить імідж всього колективу й відгуки про міліцію Рівненщини. Тому надзвичайно важливо, щоб у цьому центрі кожен працівник зміг знайти для себе ті відповіді, які необхідні в повсякденній роботі, а також у нестандартних ситуаціях. Переконаний, що обмін практичним досвідом із колегами полегшить Вашу щоденну роботу», – акцентував Василь Берташ.

У відкритому центрі практичні заняття і спеціальні навчання проводитимуть досвідчені викладачі, а також провідні фахівці УМВС. Крім того, міліціонери підвищуватимуть свою бойову майстерність та фізичну загартованість. Так, вже з понеділка розпочне навчання перша група з 25 працівників, які входять до складу груп захоплення, з міських та районних відділів міліції. Окрім того, на базі центру проводитимуть семінари та конкурси з професійної майстерності.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *