Українською федерацією автомодельного спорту (УФАМС) та Товариством сприяння обороні України (ТСОУ) нещодавно у Донецьку проведено відкриті змагання І етапу Чемпіонату України з радіокерованих автомоделей (шосейні перегони, залік серед спортсменів).  

У змаганнях брали учать команди з 9 областей України та Києва, серед них – команда гуртківців (16 осіб) Українського державного центру позашкільної освіти, що дало можливість юним автомоделістам позмагатися на рівних з досвідченими спортсменами. 

Після двох днів наполегливої боротьби в командній першості призове місце посіла команда Хмельницької області (що на 60% складалася з гуртківців Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді), друге місце – команда Українського державного центру позашкільної освіти, третє місце – команда Харківської області. 

Слід зазначити, що серед призерів в особистій першості, у найскладнішому класі моделей Ф-3 (радіокерована модель з двигуном внутрішнього згорання з об’ємом циліндру до 3,5 куб. см) учнівська молодь посунула багатьох титулованих спортсменів! Зокрема, срібні та бронзові нагороди вибороли вихованці Українського державного центру позашкільної освіти, Олександр Хижун та Андрій Кулько. 

У найближчих спільних планах Українського державного центру позашкільної освіти, Української федерації та Товариства сприяння оборони України – проведення протягом червня-серпня 12 змагань з автомодельного спорту. 

Цікаве та змістовне дозвілля очікує вихованців позашкільних закладів влітку цього року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *