За підтримки Державної іпотечної установи ще 31 родина отримала у власність окремі квартири. Насамперед розглядали заявки від родин із неповнолітніми дітьми, повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«1 червня – День захисту дітей. У Державній іпотечній установі вирішили не залишатися осторонь та відзначити цю дату рефінансуванням якомога більшої кількості іпотечних кредитів, наданих родинам із дітьми. Для погашення 31 кредиту, наданого громадянам для придбання житла, установа спрямувала понад 8,1 млн грн», – зазначила керівник прес-служби ДІУ.

У цьому році підтримкою ДІУ скористалися вже 200 українських родин. На ці цілі Державна іпотечна установа спрямувала близько 41,5 млн грн.

«Основною метою діяльності нашої організації є виконання соціальних ініціатив Президента та Уряду щодо забезпечення громадян житлом. Кожен день співробітники ДІУ працюють для того, щоб зняти соціальну напругу та допомогти тим, хто з певних обставин не має власного кутка. Тому нам дуже приємно, коли маленькі співвітчизники ростуть та виховуються у комфортних умовах», – наголосила Ганна Волобуєва.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу