Відбірковий етап Відкритих всеукраїнських змагань серед учнівської молоді 2013 року з картингу відбувся - cuУкраїнським державним центром позашкільної освіти за сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Кам’янець-Подільської міської Станції юних техніків, Кам’янець-Подільського міського центру дитячої творчості та підтримки Кам’янець-Подільського міського управління освіти Хмельницької області на базі філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (м. Кам’янець-Подільський) проведено відбірковий етап Відкритих всеукраїнських змагань серед учнівської молоді 2013 року з картингу.

Головний приз етапу – участь у фінальній частині Відкритих змагань, що заплановані до проведення у середині червня поточного року і традиційно проводяться у дисциплінах: «Швидкісне маневрування» та «Шосейно-кільцеві перегони» у 6 класах картингів.

Змагання обслуговувала суддівська бригада картинг-клубу «Захід» (президент клубу – заслужений працівник освіти України, Володимир Миронов).

Фаворитами стали вихованці позашкільних навчальних закладів Чернівців, Хмельниччини, Львова та Волині, які вибороли переважну більшість призових місць, тим самим серйозно заявивши про перемогу у заключному (фінальному) етапі змагань. Приємно зазначити, що майже всі учасники (а це близько 60 осіб) отримали путівку до фіналу, забезпечивши у підсумку 30 % «відставання» від лідера.

Відбірковий етап закінчився. На карти чекає ревізія, а якщо знадобиться, то й ремонт перед наступними трьома стартами всеукраїнського рівня.

За матеріалами УДЦПО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *