Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян заклав символічний перший камінь реконструкції з добудовою приміщення Скалатської загальноосвітньої школи Підволочиського району.

«У межах реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, спрямованих на підтримку підростаючого покоління, створення умов для всебічного розвитку дітей, ми сьогодні закладаємо цей перший камінь під добудову школи», – зазначив голова облдержадміністрації.

У цьому корпусі будуть розташовані нові навчальні класи, їдальня, спортзала, актова зала на 300 місць та 25-метровий басейн. Рішення про виділення коштів на ці роботи вже прийнято Кабінетом Міністрів України. Очікується, що першу чергу робіт буде завершено наступного року.

«Школа оновиться, тут створять нові, кращі умови для навчання та виховання дітей, праці педагогів. А саме це є одним із завдань модернізації освітньої сфери, запропонованої Главою держави», – сказав голова Валентин Хоптян.

Спілкуючись із представниками міської влади та городянами, Валентин Хоптян зазначив, що цього року Скалат відзначає 500-річчя з часу заснування: «А тому маємо докласти чимало зусиль для того, щоб цю дату місто зустріло гідно – ошатними вулицями, скверами та парком, реконструйованим стадіоном та замковим комплексом, відремонтованими будинками та закладами соціальної сфери. Сьогоднішня подія є також одним із кроків з підготовки міста до ювілею».

Тернопільська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу