Тролейбуси у Тернополі таки гумові - image?view=image&format=raw&type=img&id=1795Перевірку «рогатого» тернопільські студенти влаштували у межах фестивалю StudFest. У комунальний транспорт вперше за історію України помістилося майже двісті осіб, що стало безумовним рекордом. Хоча розрахований цей тролейбус щонайбільше на сто п’ятьох людей, для яких передбачено 25 сидячих місць. Аби у тернопільський транспорт влізло більше, туди спершу запускали хлопців, яким на колінах вмощувалися дівчата. Далі цікавіше…

Втім, для студентів показник у 195 осіб – це вже перемога. Адже змогли показати усім, у яких умовах майже щодня дістаються на пари. “Схожі рекорди раніше не встановлювалися. Він є унікальним”, – зазначив Петро Федьчишин, представник Книги рекордів України, який зафіксував рекорд. І додав, що за бажання української молоді у тролейбусі могло б поміститися і більше.

Додамо, що в межах фестивалю «StudFest» тернопільські студенти встановили іще один рекорд України. Вони розгорнули найдовшу шпаргалку із української мови. Рукописна «шпора» виявилася завдовжки 1 кілометр 93 метри 37 сантиметрів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *