Будуємо мости. Міжнародний мистецький проект - ciСтуденти та викладачі Київського державного інституту імені Михайла Бойчука будують мости з Європою.

Студенти та викладачі Київського державного інституту імені Михайла Бойчука взяли участь у міжнародному проекті «Будуємо мости», що реалізується за підтримки Комітету Мозера Єврорегіонального розвитку та Нідерландських компаній «Артистконект» і «Кунстермайкерс».

«Будуємо мости» – це міжнародний мистецький проект, спрямований на розвиток зв’язків між мистецькими інституціями та художниками країн Європейського Союзу і Східноєвропейських країн з метою співробітництва між народами та представниками різних культур Європи.

У межах цього проекту митці, експерти та студенти мистецьких ВНЗ з України, Угорщини, Польщі, Німеччини та Нідерландів з 13 до 19 травня 2013 року проводили презентаційні уроки, використовуючи техніки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва для різних груп населення: дітей шкільного віку, студентів, людей з обмеженими фізичними можливостями й зацікавлених дорослих.

Участь українських митців стала можливою завдяки чинним домовленостям та угодам про співпрацю між КДІДПМД ім. Михайла Бойчука та компаніями «Артистконект» і «Кунстермайкерс».

Досвід, отриманий представниками інституту, знадобиться для проведення подібних заходів в Україні.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *