Школа діяла відповідно до Програми виховання дітей та учнівської молоді в Україні (МОН України, АПН України, Інститут проблем виховання. 2004 р., Київ).

Останнє засідання слухачів було урочистим. Тридцятеро з них підготували курсові роботи за темою власного досвіду класного керівника. Захист курсових робіт оцінюють заступники директора ПТНЗ міста Дніпропетровська – ветерани професійно-технічної освіти.

Протягом навчального року за планом Школи класного керівника проведено вісім семінарів на базі навчальних закладів: Дніпропетровське професійно-технічне училище № 2, Дніпропетровське професійно-технічне училище № 6, Дніпродзержинське вище професійне училище, Дніпропетровський навчально-виробничий центр № 2, Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, Вище професійне училище № 55, Західно-Донбаський професійний ліцей, Перещепинський професійний ліцей.

Під час навчання слухачам надано методичні матеріали в презентаційному вигляді за 13-ма темами та напрямками виховної діяльності, які вони можуть використовувати в навчальних закладах під час підготовки та проведення педагогічних рад, методичних об’єднань, педагогічних читань тощо.

Кожен слухач Школи підготував дві розробки виховних заходів:

– професійного спрямування;

– морально-духовного виховання.

Усі роботи слухачів школи, презентаційні методичні матеріали і фотоматеріали зібрані в окремий подарунковий диск, який вручено їм разом із сертифікатом.

П’ятеро кращих слухачів отримали запрошення до подальшої творчої співпраці в Клубі творчо працюючих класних керівників ПТНЗ, який розпочинає свою роботу в 2013 – 2014 навчальному році.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *