В актовій залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбувся десятий, ювілейний, загальноуніверситетський шоу-конкурс «Міс університету – 2013».  

За звання найталановитішої, найрозумнішої, найпривабливішої та найчарівнішої дівчини університету боролися чотирнадцять далівчанок. На шляху до перемоги на них очікувало п’ять конкурсів. Розпочалася боротьба за корону традиційним дефіле в українських костюмах.  

У наступному конкурсі далівчанки продемонстрували свої таланти, вразивши журі та глядачів оригінальними творчими номерами. Дівчата співали, танцювали, читали монологи та грали на музичних інструментах. Усі виступи були яскравими та цікавими, що свідчить про ретельну підготовку далівських красунь. Окрім талантів, дівчата також мали змогу продемонструвати зі сцени свою кмітливість та почуття гумору. У конкурсі «Ерудит» вони відповідали на запитання про дружбу, кохання, красу. Завершальним акордом боротьби за корону стало дефіле «Вечірня сукня».  

Організаторами «Міс університету – 2013» традиційно виступили ректорат, відділи організації культурно-масової та виховної роботи, Профспілковий комітет студентів та Координаційна рада студентського самоврядування СНУ ім. В. Даля. Святкову атмосферу в актовій залі підтримували яскраві виступи далівців – народного ансамблю сучасної естрадної пісні «Світанок України», ансамблю бального танцю «Олімп і Я», танцювального дуету «Натхнення», Анжеліки Малихіної та збірної команди університету з фанк-аеробіки.  

За результатами всіх змагань корону та перемогу в конкурсі «Міс університету – 2013» здобула студентка факультету інноваційної економіки і кібернетики Олександра Павлова, яку, окрім цього, визнано найкращою в номінації «Міс Артистичність». Титул «Віце-Міс університету-2013» отримала представниця факультету менеджменту Анна Бадасян. Дівчина також здобула перемогу в номінаціях «Міс Впевненість» та «Міс глядацьких симпатій» (за результатами смс-голосування).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу