Україна стане пеклом - spekaНинішнє літо видасться неабияк спекотним, але з рясними дощами, шквалами та градом. Народні синоптики розписують погоду з точністю до днів, а от фахівці від науки за точний прогноз на все літо не беруться. «Може бути +38…41 градус, але такі висновки робимо лише тому, що такі температури вже спостерігалися, – пояснює заступник голови Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко. – Зазвичай у нас найспекотніші – липень і перша половина серпня. А закінчиться літо в другій половині вересня, при зниженні середньодобової температури нижче +15 градусів».

За словами Прокопенка, ще два тижні спеки не буде. Так, в найближчі дні на заході очікують +7-12 градусів вночі і не вище +19 – вдень, на решті території вночі +10-16, вдень – +22-28 градусів. «Град, грози, зливи, шквали приходитимуть з атмосферними фронтами аж до середини серпня», – додає фахівець.

А от народний синоптик Валерій Некрасов не припускає, а точно знає, що до +40 таки дійде. «Ми зараз на піку сонячної активності, тому чекаємо дуже спекотного літа і злив, а у світі – гаруватимуть цунамі і торнадо, – обіцяє Некрасов. – Червень буде не такий сухий, як травень, повітря стабільно прогріватиметься до +25-30 градусів. А липень очікується надзвичайно спекотним, із градом, температура в другій половині сягне +40 градусів. Максимум в серпні – +37 градусів, по всій території пройдуть зливи близько 19 серпня, особливо сильні – у західних областях ».

За матеріалами Вести

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *