Німці знайшли Бурштинову кімнату - jantarna kimnataНімецькі журналісти поспілкувалися з 90-річним Вільгельмом Крафтом, який в 1940-му році був солдатом вермахту. Виявилося, що він усі ці роки зберігав страшну таємницю, яку боявся розголошувати зі страху викликати гнів спецслужб і неонацистів. Крафт розповів, де може бути захована Бурштинова кімната.

Літній німець повідав, що в 1944-му році він служив під норвезьким містом Берген на підводному човні, який пізніше потопили бомбардувальники союзників. Отримавши легкі опіки, Крафт разом із трьома товаришами по службі був доправлений у датський лазарет у Скагені, а потім його і ще 47 солдатів відправили глибоко в тил, в село Асаа, розташоване в північній частині півострова Ютландія. Там бригада Крафта займалася тим, що потайки від місцевого населення рила ями на околиці населеного пункту.

Коли за деякий час робота була закінчена, в Асаа прийшов товарний потяг, що охороняється військовими. Випадково зазирнувши до одного із вагонів, німець побачив, що той набитий дерев’яними ящиками, в яких, судячи з усього, зберігалося щось дуже цінне. Начальство під загрозою розстрілу взяло слово з Крафта і його товаришів по службі нікому не розповідати про побачене.

Всі ці роки Вільгельм дотримувався слова. Однак сьогодні, коли жодного з 47 його товаришів вже немає серед живих, колишній солдат вермахту вирішив повідати про загадку світу. Він не виключає, що в маленькому селі могли закопати легендарну Бурштинову кімнату, яка безслідно зникла під час Другої світової війни.

За матеріалами Вести.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *