У школі-інтернаті на Черкащині відкрили Світлицю Тараса Шевченка - cfЗ нагоди дня перепоховання Тараса Шевченка та згідно з планом заходів з підготовки до святкування 200-річчя з дня його народження в Шевченківській спеціалізованій школі-інтернаті Черкаської обласної ради відбулося урочисте відкриття Світлиці Тараса Шевченка.

На гостину завітали працівники Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка», працівники та учні школи-інтернату. Для гостей прозвучало Шевченкове слово від юного вихованця школи-інтернату, лауреата (III місце) Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу «Шлях до Тараса», учня 2 класу Тараса Олійника, ніжна мелодія, пісня «Садок вишневий коло хати» у виконанні зразкового художнього колективу – ансамблю бандуристів «Срібні струни», пісня про Україну у виконанні учня 7 класу Максима Титаренка.

Після урочистого перерізання традиційної стрічки перші відвідувачі зайшли до світлиці, в якій екскурсоводи розповіли про дитинство, юність та долю поета.

Стенди «Пам’ятники Т.Г.Шевченку», «Лауреати Національної премії ім. Т.Г.Шевченка», «Вони носять ім’я поета», «Нащадки роду Кобзаря», «Учні школи-інтернату – переможці конкурсів, фестивалів ім. Т.Г.Шевченка» переконують слухачів у тому, що і через століття Тараса Шевченка пам’ятають, люблять та шанують. 

У світлиці є і цінні експонати, що їх передали школі працівники Національного заповідника (репродукції картин, скульптура «Молодий Т.Г.Шевченко»). Також тут є картини учнів школи-інтернату, подарунковий матеріал. Милує очі тематичний натюрморт «Кобзарева пісня». Чекають на зустріч із відвідувачами світлиці матеріали, зібрані в окремі папки, як-от «Вони нагороджені медаллю «Батьківщина Тараса Шевченка», «Люди Шевченкового краю» (про шевченківців, які відзначились своїми успіхами у праці), «Лауреати Національної премії ім.Т.Г. Шевченка», «Нащадки роду Тараса Григоровича» тощо.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *