Миколаївським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 22-23 травня 2013 року проведено обласний етап Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів «Старти надій». Змагання, у яких узяли участь 15 команд-переможниць районних (міських) змагань, відбувалися на стадіоні ДЮСШ № 5 м. Миколаєва. Обласному етапу передували шкільні, районні (міські) змагання, в яких взяли участь 4516 учнів.

За програмою «Старти надій» команди змагалися з бігу на 60 м, 800 м (дівчата), 1000 м (хлопці), стрибків у довжину з розбігу, кидання м’яча, піднімання тулуба з положення лежачи на спині за 1 хвилину, естафетного бігу 8 х 50 м.

У загальнокомандному заліку дводенних змагань І місце посіла команда учнів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 54, ІІ місце посіла команда Баштанської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1, ІІІ місце посіла команда Ольшанської ЗОШ І -ІІІ ст. Миколаївського району.

Команди- учасники, які посіли І, ІІ, ІІІ місця, та вчителі фізичної культури команд-переможниць та призерів змагань нагороджені кубком, дипломами обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо їм легких стартів та вдалих фінішів!