Студенти навчально-наукового інституту педагогіки Житомирського державного університету імені Івана Франка в рамках волонтерського проекту «Янголята» спільно із громадськими активістами міста Житомира відвідали вихованців Тетерівського будинку-інтернату з шоколадними подарунками.

Як повідомляє прес-центр університету, студенти-волонтери ЖДУ імені Івана Франка намагаються відвідувати вихованців цього дитячого будинку не лише на свята. Щоразу до них долучаються й небайдужі студенти інших Житомирських ВНЗ.

«Проект ННІ педагогіки нашого університету «Янголята» регулярно проводить благодійні заходи в притулках та інтернатах. Наших студентів-активістів запрошують до інклюзивних таборів, до участі у всеукраїнських волонтерських акціях, у благодійних аукціонах. Цей волонтерський проект розпочав роботу у вересні 2012 року і за цей період став відомим по всій Україні. Варто наголосити, що зараз ведуться перемовини щодо організації та проведення студентського фестивалю із волонтерами Дрогобича, які теж займаються волонтерською діяльністю із сиротами та людьми похилого віку. Цей факт є свідченням того, що за короткий час функціонування наші проекти виходять на всеукраїнський рівень», – коментує ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *