Мобільні додатки економлять час - dodatky1Згідно з дослідженням аналітичної фірми Harris Interactive, ті власники, у яких смартфон наповнений додатками мало не для кожної дії, економлять собі по 22 дні на рік. Це 88 хвилин на день, які користувач може вивільнити собі, якщо користуватиметься спеціалізованими додатками на відміну від альтернативних способів, наприклад, веб-програм.

Власники смартфонів не лише працюють швидше, що дає їм більше вільного часу в році, а й більш економно. Дослідження свідчить, що більша продуктивність завдяки «розумним ґаджетам» дозволить економити до $ 12 тис. на рік на витратах. У порівнянні з середньою ціною девайса в $ 174, доволі вигідно придбати його, якщо це ще не зроблено.

Найбільш використовуваним додатком є поштовий клієнт. Ним користуються клієнти соціальних мереж та програми для текстового спілкування. Власники смартфонів також часто використовують додатки для ігор, веб-серфінгу, погоди, карт, навігації за допомогою GPS і календаря.

Пошта заощаджує всього 35 хвилин на день. Найбільше користувачі економлять з програмами для обміну текстовими повідомленнями – приблизно 53 хвилини на день. Так вважають 22% опитаних.

За матеріалами MTStoday

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *