Відповіді на завдання ЗНО-2012 дивіться на порталі ПедПРЕСА! -За даними Українського центру оцінювання якості освіти, цього року для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровано 328 910 абітурієнтів. Порівняно з минулим роком кількість зареєстрованих збільшилася на 71 588 осіб (28 %). Більшість зареєстрованих (265 389) – випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного навчального року. Найбільшою популярністю серед учасників ЗНО користувалися українська мова і література, історія України і математика, а найменше зацікавили іноземні мови – іспанська, французька та німецька.

Відповіді на завдання ЗНО з географії (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з російської мови  (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з хімії  (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з математики – 1 сесія (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з математики – 2 сесія (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з всесвітньої історії (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з англійської мови (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з німецької мови (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з французької мови (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з іспанської мови (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з української мови і літератури – 1 сесія (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з української мови і літератури – 2 сесія (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з історії України – 1 сесія (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з історії України – 2 сесія (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з фізики (у форматі pdf)

Відповіді на ЗНО з біології (у форматі pdf)

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

49 коментар до “Відповіді на завдання ЗНО-2012 дивіться на порталі ПедПРЕСА!”
 1. Шановні абітурієнти! Як повідомляють в УЦОЯО, затримка оприлюднення правильних відповідей на завдання ЗНО з біології відбулася через те, що сьогодні проходило засідання апеляційної комісії, яка розглядала скарги з хімії.

  1. Подскажите пожалуйста где можно посмотреть списки тех кто подал апеляційну заяву?

   1. На сколько нам известно, эти списки есть только в УЦОЯО, и они не обнародуются в Интернете или еще где-либо. Если Вы хотите узнать, получили ли Ваше заявление в УЦОЯО, можете позвонить в службу информационной поддержки по номеру: (044) 503-37-93.

   1. Чекаємо поки УЦОЯО оприлюднить. Як тільки це станеться, відповіді одразу з’являться на порталі.

 2. Допоможіть знайти завдання ЗНО 2012 з англійської мови без відповідей. Хочу перевірити себе

 3. Возможно ли чтобы ответы с истории украины открылись раньше чем она начнётся?
  Хотя бы на некоторое время?

   1. На данный момент ответы есть на этой страничке,но просто к ним нет доступа,так?)

    1. Катю, на жаль, дотупу до відповідей у нас немає. Тому доведеться вам складати тестування з історії власним розумом :) Бажаємо успіхів! Відповіді на завдання першої сесії ЗНО з історії України з’являться завтра о 16.00, а другої сесії – 2 червня.

 4. Цілком згоден з Андрієм,адже це навіть дурню зрозуміло,що завдання з математики першої сесії можна використати тим ,хто проходитиме наступну сесію.Це явний дефект в проведенні зно.

  1. Я пройшов тестування з математики в понеділок. Щойно проглянув завдання другої сесії… Так там в більшості завдань тільки цифри різні, а самі завдання майже однакові! Яке ж це безглуздя. Чи не можна було просто збільшити кількість пунктів тестування? Навіщо ця друга сесія? Щоб ті, хто здавав першу, набрали менше балів? Адже дійсно завдання першої можна було розв’язати з репетитором. Так.. ЗНО – це настільки убого та непродумано, що часом верне.

   1. Люди, заспокойтеся, у 1-ї та 2-ї сесії будуть різні рейтинги, так що не нервуйте, все буде нормально))))

   2. чого ви переживаєте?? на першій сесії з математики максимально набрали 50 балів – це рахуватиметься за 200, а в другій – 52, тут буде це рахуватися за 200. перша сесія матиме кращі результати))

 5. Я і мої друзі,які цього року прийшли здавати ЗНО в понеділок з математики були обурені некомпетентністю проведення.Адже це несправедливо, коли абітурієнти,які здавали ЗНО на другий день отримали похожі завдання до наших і в них був шанс краще написати за нас.Тим більше друга частина була практично така сама, лише цифри і ситуації інакші,тобто вони могли піти до репетитора і він би їм пояснив,як розв*язувати такі задачі.Я вважаю,що після такої ситуації несправедливо оцінювати абітурієнтів ,які здавали в перший день, шо вони гірше написали…і в них швидше всього будуть нищі результати порівняно з абітурієнтами,які здавали на другий день!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *