Сьогодні у ВНЗ Японії навчається 71 український студент. Проте в Країні Вранішнього Сонця готові прийняти набагато більше наших громадян. Сьогодні в Центрі культури і мистецтв НТУУ «КПІ» відбувся ярмарок «Освіта в Японії».

Це вже другий ярмарок вишів цієї країни і переповнена зала засвідчила, що студентам українських ВНЗ надзвичайно цікаве все, що стосується культури науки і освіти Японії. А її вишам справді є чим похвалитися – багатотисячні кампуси, нобелівські лауреати, провідні місця у світових рейтингах. Для здібних іноземців двері до Японії широко відкриті — діють різноманітні програми, активізувалося міжуніверситетське співробітництво двох країн. У деяких випадках навіть японської знати не треба — є величезна кількість англомовних програм.

Так, в ярмарку взяли участь представники університетів Хоккайдо, Тохоку, Тойо, Цукуба, Нагоя та багатьох інших. Організатори ставили перед собою три мети — ознайомити абітурієнтів, студентів, аспірантів і молодих вчених України з освітніми програмами університетів Японії та з можливостями навчання; ознайомити представників японських університетів з системою освіти в Україні, зробити ще один крок у налагоджені між університетської співпраці.

Захід організували Українсько-Японський центр НТУУ «КПІ» за підтримки МОНмолодьспорту, Посольства Японії в Україні, міністерства освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії.

 Дмитро Шулікін

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу