Начальству важливіші практичні навички та вміння вирішувати проблемні ситуації. Диплом – не основний фактор для пошуку хорошої роботи. Про це свідчать дані дослідження, проведеного міжнародним кадровим порталом hh.ua.

“Обираючи молодих фахівців, роботодавці насамперед, звертають увагу на розумові здібності претендентів – креативність, здатність аналізувати інформацію, системність мислення, здатність до самонавчання тощо (54 %), – стверджує координатор дослідницьких проектів Київського міжнародного інституту соціології Андрій Кашин. – Крім того, важливі такі особистісні якості як стресостійкість, гнучкість, ініціативність, відповідальність (51 %), розвинені практичні навички за фахом (47 %) і рівень розвитку комунікативних навичок (37 %). Лише 13 % компаній вважають важливими наявність додаткової освіти (тренінги, курси), 21 % – наявність досвіду роботи, і тільки 20 % звертають увагу на ВНЗ, який закінчив фахівець”, – зазначає Андрій Кашин.

Якщо роботодавець цікавиться наявністю диплома, то більшість (52 %) просто уточнює факт його наявності. Тільки у чверті опитаних детально розпитували про освіту та спеціалізації при прийомі на роботу. Ще 13 % претендентів виконували практичні завдання, щоб підтвердити свою кваліфікацію.

Цікаво, що чим старше респонденти, тим більше вони цінують наявність диплома за спеціалізацією. Респонденти молодшої вікової групи більше покладаються на досвід роботи та особисті якості.

За даними КМІС, найбільш важливими якостями вважають практично-професійні навички, вміння вирішувати проблемні ситуації та навички роботи з клієнтами.

Випускники дещо інакше уявляють, яких навичок від них очікують роботодавці. Перші помітно переоцінюють важливість навичок роботи з комп’ютером і знання іноземних мов, однак менше ваги надають практично-професійним навичкам та вмінню вирішувати проблемні ситуації.

За матеріалами сайту СЕГОДНЯ. ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *