Команда «Львівської політехніки» – фіналіст XI літньої універсіади з баскетболу -26 травня 2013 року у Львові завершилися зональні змагання XI літньої універсіади України з баскетболу серед чоловіків, які відбувалися з 21 до 26 травня у палаці спорту «Галичина».

За вихід до фінальної частини змагань боролися студентські збірні Львівської, Тернопільської, Волинської, Хмельницької областей та Києва. Зокрема, у змаганнях взяли участь студентські збірні Національного університету “Львівська політехніка” (Львівська область), Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” (Волинська область), Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (Волинська область), Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (Хмельницька область), Національного університету фізичного виховання і спорту України (м. Київ), Тернопільського національного економічного університету (Тернопільська область).

До фінальної частини змагань потрапила команда господарів – збірна Національного університету “Львівська політехніка”, яка здобула перемогу над усіма суперниками. У фінальній частині змагань також братиме участь команда, яка у зональних змаганнях посіла друге місце – збірна Тернопільської області.

Завершуючи змагання на Львівщині, успіхів та перемог у фіналі змагань Універсіади України з баскетболу побажав начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, який поінформував усіх присутніх, що докладе максимум зусиль, щоб Львівщина прийняла фінал Універсіади з баскетболу.

Нагадаємо, що ігри XI літної універсіади України з баскетболу на Львівщині відбуваються в межах заходів, передбачених Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2013 рік, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.02.2013 № 216. Організатор змагань – Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *