Завершився шкільний футбольний турнір у Хмельницькій області - vjШкільний футбольний турнір серед дівчат, ініційований Міністерством освіти і науки України, у Хмельницькій області проходив у два етапи. У І етапі футбольного турніру взяли участь 3,5 тисячі юних футболісток, які представляли 216 команд з усіх районів та міст Хмельницької області.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні. До участі були запрошені керівники місцевих органів влади, народні депутати, ветерани спорту, заслужені тренери України, методисти з питань фізичної культури та спорту, директори загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі фізичної культури.

До ІІ етапу були допущені 26 команд, які в зональних змаганнях і визначили фіналістів. Ними стали команди: Копистинського НВК Хмельницького району, Вовковинецької ЗОШ І-ІІІ ст. Деражнянського району, Білогірського НВК “Вікторія”, Нігинської ЗОШ І-ІІІ ст. Кам’янець-Подільського району, Лісоводської ЗОШ І-ІІІ ст. Городоцького району, Заліссянської ЗОШ І-ІІІ ст. Старосинявського району, Берездівського НВК Славутського району та школярі команди Новоселицького НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей” Полонського району.

Нещодавно у Хмельницькому на футбольному полі НВК № 9 відбулися фінальні обласні змагання шкільного футбольного турніру серед дівчат. Переможцями турніру стали юні футболістки Берездівського НВК. Призові місця здобули команди Заліссянської ЗОШ (2 місце) та Нігинської ЗОШ (3 місце). Переможці були нагороджені грамотами, медалями та кубками.