Студент факультету електротехнічних систем Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Євген Кірєєв посів перше місце на Чемпіонаті світу з гирьового спорту серед майстрів у номінації «Довільний спосіб піднімання гирь» (ривок двох гирь одночасно двома руками). 

На змагання, що відбулися у Керчі, з’їхалося понад 500 найсильніших спортсменів із 17 країн. Євген Кірєєв виступав на Чемпіонаті у складі збірної команди України і боровся за перемогу у віковій групі до 22 років, ваговій категорії до 75 кг. Результат, досягнутий Далівським ваговиком завдяки наполегливим тренуванням, – 28 підйомів гирь за одну хвилину – приніс йому золоту медаль. 

За словами Євгена, його найбільш сильними та гідними суперниками були спортсмени з Російської Федерації та України. Перемога на Чемпіонаті стала для далівця несподіванкою. «Коли я готувався до цих змагань, поставив перед собою чітку мету – потрапити до трійки призерів, – розповідає Євген. – У гирьовому спорті доволі важко передбачити рівень інших спортсменів, адже вони часто переходять з однієї категорії в іншу, і складно заздалегідь визначити, з ким доведеться змагатися. Золота медаль Чемпіонату стала для мене сюрпризом та стимулом ще наполегливіше тренуватися». 

Євген Кірєєв займається гирьовим спортом близько трьох років. У скарбничці його досягнень – перемоги в обласних та студентських змаганнях, а також призові місця на ХІХ міжнародному турнірі пам’яті Василя Омельченка. Крім спорту, студент захоплюється музикою, пише вірші та пісні. У найближчих планах далівського силача – участь у Чемпіонаті України з гирьового спорту, який відбудеться в червні.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *