Лялька-міліціонер формуватиме позитивний імідж міліції - ff8912c925f20586ed9bf644cc550fa3Міністерство внутрішніх справ та Федерація футболу України домовилися про співробітництво та організацію спільних спортивних дитячих заходів для формування у дітей позитивного іміджу міліції, заявив начальник Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС,  Олексій Лазаренко. “У нас підписаний відповідний меморандум про співпрацю з ФФУ щодо діяльності відкритих футбольних шкіл “, – сказав він.

У цих школах спеціально навчені у Федерації футболу міліціонери та волонтери  проводитимуть заняття з дітьми 8-13 років стосовно профілактики правопорушень.

З дітлахами бавитиметься велика лялька в костюмі міліціонера і казковий герой, вигаданий МВС, – Славко Хоробрик. Він показуватиме дітям фільми, в яких будуть представлені моделі правильної та неправильної поведінки.

“Така пропагандистська робота МВС у формі гри має вкрай позитивний ефект серед дітей, що дозволить сформувати  позитивне ставлення до працівників міліції. Ви знаєте, не завжди в сім’ї та  в інформаційному просторі є позитивне ставлення до співробітників міліції”, – вважає Лазаренко.
Також Лазаренко заявив, що Управління кримінальної міліції у справах дітей матиме сторінку в соціальній мережі facebook.

За матеріалами Кореспондент

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *