У дитячих оздоровчих закладах залізничної галузі у 2013 році планується оздоровити близько 23 тисяч дітей. На підприємствах залізничного транспорту України влітку 2013 року для оздоровлення дітей планується задіяти 24 дитячі заклади.

У оздоровницях відпочиватимуть діти працівників галузі, серед яких є і діти-сироти, інваліди, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, а також ті, які проживають у зонах радіактивного забруднення.

Батьки сплачуватимуть лише 10 – 30 % вартості путівки, а решту компенсуватимуть за кошти підприємств, відомчих профспілок та регіональних відділень Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності.

Дитячі оздоровниці готуються до першого заїзду дітей. Їхня готовність до прийому дітей визначатиметься комісіями за участю представників місцевих органів влади, санітарно-епідеміологічних станцій та пожежної охорони.

Для забезпечення якісного відпочинку дітей, надання їм кваліфікованих та ефективних послуг у зміцненні здоров’я створюють безпечні умови для проживання і харчування, забезпечення охорони їх життя і здоров’я, санітарно-гігієнічний та протиепідемічний нагляд. Облаштовуються медичні пункти, спортивні майданчики, відкриті водойми та санітарно-побутові приміщення.

Наразі робота з організації дитячого відпочинку триває.

Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *