У Києві впорядкують ігрові та спортивні майданчики в усіх районах - cd1У Києві затверджено адресний перелік виконання робіт з облаштування ігрових та спортивних майданчиків у в 2013 році. Підписано відповідне розпорядження КМДА з метою забезпечення належних умов для фізичного розвитку дітей, створення умов для занять фізичною культурою населення.

Замовником виконання робіт визначено Департамент житлово-комунальної інфраструктури та Комунальне підприємство «Дирекція з капітального будівництва і реконструкції «Київбудреконструкція».

Згаданий Департамент буде замовником у частині виконання перехідних об’єктів 2011 року, а комунальне підприємство облаштує нові об’єкти, визначені в 2013 році. На це бюджетом передбачено 10 мільйонів гривень.

Загалом упорядкують ігрові та спортивні майданчики в усіх десяти районах столиці.

Нагадаємо, в середині травня голова КМДА Олександр Попов дав окреме доручення головам районних держадміністрацій обстежити технічний стан дитячих майданчиків столиці з метою недопущення порушення правил безпечної експлуатації та запобігання нещасним випадкам.

За матеріалами “Сегодня

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *