Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля з офіційним візитом відвідали Посол США в Україні Джон Теффт і помічник аташе з питань освіти та обмінів Артур Так Еванс. Основною метою візиту була зустріч зі студентами програми ACCESS та обговорення подальшої співпраці з адміністрацією ВНЗ.

У межах візиту Джон Теффт та Артур Так Еванс відвідали Музей історії та досягнень СНУ ім. В. Даля, де ознайомилися з майже столітньою історією університету та напрацюваннями далівців. «Я вважаю, що Далівський університет – один із кращих ВНЗ України з високим рівнем наукової і технічної бази, – зазначив Посол США в Україні Джон Теффт. – У музеї я побачив серед фотографій випускників – світлини видатних особистостей, з якими я співпрацюю в Києві, це ще раз підкреслює здатність вашого університету виховувати професійних і кваліфікованих фахівців». 

Гості зустрілися з проректором із науково-педагогічної роботи СНУ ім. В. Даля Валерієм Дядічевим. Вони обговорили досягнення та перспективи двостороннього співробітництва. Зокрема, реалізацію Програми ACCESS із вивчення англійської мови для учнів старших класів Луганська із малозабезпечених сімей, яка втілюється на базі Далівського університету з 2009 року. За результатами зустрічі, СНУ ім. Даля отримав фінансування на продовження програми на 2013-2014 роки.

Заключним етапом візиту стала зустріч Джона Теффта та Артура Так Еванса з випускниками програми ACCESS. Молоді люди поділилися з послом своїми враженнями про навчання за цією програмою і продемонстрували мультимедійні презентації, коментарі до яких вони висловили англійською мовою. Також юнаки та дівчата отримали інформацію щодо освітніх можливостей і стажування в США. Потім випускники програми отримали сертифікати про навчання від Посла США.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *