З метою реалізації завдань нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо створення умов для сімейного виховання та творчого розвитку кожної дитини – з 26 по 31 травня в обласних підвідомчих закладах проводять відповідні заходи.  

Так, 26 травня в Херсонській обласній бібліотеці для дітей відбулося засідання круглого столу для батьків юних читачів «Секрети для дорослих, або як стати батьками дитини, яка читає?» і святкова програма «Добре, мамо, що ти є – тепле сонечко моє». 

Крім того, в Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва ім.Б.Лавреньова на цьому тижні організовано інтерактивний майданчик «Веселкове дитинство», в межах якого організовано пізнавальні заходи для учнів ЗОШ № 1, 11, 54, а також вихованців Центру дитячої та юнацької творчості, в межах чого було проведено музичний ринг «Рок-балади – музика на все життя», бібліотечний квест «Книжкове місто», стріт-арт-урок «Школа графіки для початківців», конкурс повітряних кульок, рекламну гру «Букмекер», а також книжкову виставку-гру «Казка вчить, як на світі жить». 

Водночас академічний обласний театр обслуговує дітей на базі театру та дитячих закладів м. Херсона (по 2 вистави в день), де дітлахи знайомляться з новими виставами театру «Чиполліно, або історія одного карнавалу» та «Казка зі старої шафи».

До того ж, на базі обласних музеїв проходять музейні практики для школярів та студентів вищих навчальних закладів, а також на базі ККЗ «Ювілейний» здійснюються покази мультфільмів та художніх фільмів для дітей, які відпочивають у шкільних таборах, за пільговими умовами (вартість квитка зменшено на 50%). 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *