Українці вперше вийшли до фіналу конкурсу Google Science Fair 2012 - Google Science Fair 2012Командний проект з України вперше вийшов до фіналу другого конкурсу наукових проектів серед молоді Google Science Fair 2012. Про це повідомили в українському представництві Google.

Авторами українського проекту є 13-річні Олексій Козлов і Мілена Клименко. Проект під назвою “Моє зелене місто” присвячений вивченню впливу вихлопних газів автомобілів на екологію великого міста (на прикладі столиці України міста Києва).

У цілому до фіналу вийшли 90% з більше тисячі, поданих на розгляд жюрі. На наступному етапі конкурсу 6 червня будуть оголошені 15 глобальних фіналістів і володаря призу Scientific American Science in Action. Ці 16 проектів у липні відвідають штаб-квартиру Google в Каліфорнії (США) і візьмуть участь у святковому заході, присвяченому оголошенню переможця конкурсу.

Переможці олімпіади отримають призи, серед яких – $50 тис. від Google на навчання, 10-денна поїздка на Галапагоські острови разом із журналом National Geographic, а також можливість пройти практику в Google або в будь-який з компаній-партнерів.

За матеріалами Комментарии

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *