Школярі винайшли дешевий спосіб захисту спортсменів - tri mПоки Національна футбольна ліга (НФЛ) витрачає десятки мільйонів доларів на дослідження, які мають допомогти гравцям уникнути струсів головного мозку, троє шестикласників придумали куди більш дешевий спосіб для захисту спортсменів.

Учні школи в Леомінстері, штат Массачусетс, уважно вивчили традиційний шолом гравця в американський футбол, його внутрішнє облаштування і знайшли рішення, яке заслуговує уваги босів НФЛ. Цей варіант шолома вже переміг на місцевому науковому конкурсі, тепер його планують відправити на освітній науковий ярмарок, ініційований збройними силами США. Учасникам конкурсу пропонується обрати яку-небудь актуальну проблему і знайти практичний і реальний спосіб її вирішення.

Школярі винайшли дешевий спосіб захисту спортсменів - tri malchika naЕрік Дженні, Джон Лідді і Крістофер Мабі створенням ідеального шолома перейнялися після переглядів численних матчів. Вони зазначили, що безліч зірок американського футболу страждають від струсу мозку, який легко отримати в цьому контактному і жорсткому виді спорту. «Ми розуміємо, наскільки це серйозно, тому вирішили зайнятися вирішенням саме цієї проблеми», – кажуть вундеркінди.

Хлопчаки модифікували звичайний хокейний шолом, створили в домашніх умовах пристрій для вимірювання сили удару і зробили кілька видів внутрішнього шару. Отримана в ході випробувань діаграма вразила школярів. Вони показали результати експерименту виробнику шоломів і неврологу.

Доктор Дуг Кац є фахівцем з черепно-мозкових травм. За його словами, щороку майже чотири мільйони американців отримують струс мозку в різних життєвих ситуаціях. «Я думаю, що дослідження цих юнаків надзвичайно цікаве, – сказав Кац. – Вражаюче, що їх зацікавив той самий аспект, що і мене ».

За матеріалами сайту fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *