Школярка знає, як нагодувати всю планету - shkolnica priduКоли Кеті Стагліано з Південної Кароліни було всього дев’ять років, вона посадила свою першу капустину. Овоч виріс і важив майже 16 кілограмів. Дівчинка зрозуміла: так вона може нагодувати не тільки свою сім’ю.
Гігантську капусту на вантажівці батька Кеті доправили до найближчої їдальні, де з неї приготували суп на 275 персон. «Якщо всього один вилок капусти може прогодувати стільки людей, скільки ж народу зможе наїстися завдяки цілому городу», – подумала школярка.

Побачивши одного разу незаможню сім’ю, що стояла в черзі за мискою супу, дівчинка загорілася ідеєю створення некомерційної організації «Урожаї від Кеті», яка існувала б за рахунок пожертвувань і грантів. Мета організації – створити стільки городів і теплиць, щоб вони могли прогодувати сотні людей. «Ми можемо допомогти всім, адже для цього потрібна тільки розсада», – вирішила Кеті.

Свій перший город школярка організувала просто на території притулку для бездомних, де живе 30 осіб, у тому числі 12 дітей. Для неї там виділили ділянку, постояльці допомагали обробляти землю, а професійний садівник давав поради, як використовувати ґрунт найбільш продуктивно. Ініціатива Кеті так надихнула сім’ю професійних гравців у гольф Лінди і Боба Бейкера, що вони пожертвували під городи частину своєї землі. «Це чудово, коли хтось настільки молодий думає про майбутнє всіх людей на планеті. Добре, що ми можемо долучитися до справи», – сказав Боб Бейкер.

Наразі Кеті курує шість садів, серед них – один розміром з футбольне поле. Однокласники, сім’я та інші волонтери допомагають їй вирощувати врожай. До справи долучився навіть її 8-річний брат Джон Майкл. У свої 12 років Кеті пожертвувала безхатченкам близько 2 000 кілограмів свіжих овочів, за що їй  вдячні.

За матеріалами сайту fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *