У провінції Гуандун ВІЛ-позитивні люди зможуть займатися викладацькою діяльністю. У Китаї влада провінції Гуандун дозволила ВІЛ-позитивним людям і хворим на СНІД викладати у навчальних закладах.

Нові правила набудуть чинності від початку наступного навчального року. Вони скасовують обов’язковий до теперішнього часу тест на ВІЛ/СНІД для вчителів.

Гуандун стане першим регіоном, що відмовиться від професійної дискримінації хворих на ВІЛ і СНІД, незважаючи на існування в китайському суспільстві упередження.

За оцінкою захисників прав хворих на ВІЛ та СНІД, що діють у Китаї, рішення про скасування нинішніх обмежень є важливим проривом, хоча й поки що діятиме лише в одній провінції країни. 

Чинні у КНР норми із запобігання та лікування ВІЛ/СНІДу від 2006 року офіційно гарантують носіям цих захворювань право на працевлаштування. Причому, за деякими даними, 61 % носіїв ВІЛ ті СНІД, які живуть у містах, є безробітними.

Нині на КНР припадає приблизно одна п’ятнадцята від загальної кількості ВІЛ-інфікованих у світі. Кількість інфікованих вірусом СНІД у Китаї перевищує 780 тисяч осіб.

Зазначимо, що останнім часом Китай усе-таки почав дослухатися до ВООЗ та правоохоронних організацій у деяких питаннях. Так, раніше Міністерство охорони навколишнього середовища Китаю вперше визнало, що у країні існують так звані “ракові села”, які вже давно є предметом дебатів у китайському суспільстві.

За матеріалами korrespondent.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *