Прозорий вступ забезпечить Єдина електронна база даних - Fomenko MykolaЄдину державну електронну базу даних з питань освіти (ЄДЕБО) вдосконалили, тож цьогоріч вона працюватиме, як годинник. Саме тут розмістять усі рейтингові списки рекомендованих до зарахування та зарахованих осіб. Таке передбачили, аби уникнути несправедливого конкурсного відбору. Про деталі вступної кампанії – 2013 майбутні студенти запитували в онлайн-чаті, який провів портал «Педагогічна преса». Замість директора Департаменту Вищої освіти МОНСМУ Юрія Коровайченка на запитання абітурієнтів відповідав його заступник Микола Фоменко. Найцікавіші з них читайте тут….. 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

3 коментар до “Прозорий вступ забезпечить Єдина електронна база даних”
  1. Та й не всі Виші передають списки до бази – і ніхто цього не контролює. Також спостерігала, що напередодні абітурієнт вище в рейтинговому списку, а через день уже на декілька позицій нижче (бали ні до чого-бо прийом документів закінчено було)

  2. а сьогодні,31 липня, не працює як годинник. Бази оновлено станом на 29 липня і списки абітурієнтів не відповідають дійсності.

    1. Із запитанням щодо вступної кампанії-2013 можна звернутися на консультативний телефон Міністерства освіти і науки (044) 481-32-15.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *