У місті Іллічівськ Одеської області розпочав свою роботу XVІІ Всеукраїнський фестиваль фільмів, теле- і радіопрограм для дітей та юнацтва «Золоте курча», який триватиме до 2 червня. Творчий конкурс проходить за підтримки Держкомтелерадіо України, Одеської обласної та Іллічівської міської адміністрації, Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, Спілки кінематографістів та ін.

Участь у фестивалі беруть державні та недержавні телерадіокомпанії з усіх регіонів України, а також з Болгарії, Росії, Македонії, США, Великобританії, Китаю та Таджикистану. Вони представлять на розсуд журі документальні, художні та ігрові стрічки, програми, мультфільми тощо. За словами генерального продюсера конкурсу Валентина Мисливого, обсяг поданих робіт вражає.

«Загальний їх хронометраж – більше 4 тисяч хвилин. Нам є з чим працювати», – зазначив він.

Доки журі визначатиметься із переможцями, журналісти та гості «Золотого курчати» матимуть змогу відвідувати майстер-класи іменитих режисерів, переглядати перфоманси місцевих та київських акторських груп та побувати на екскурсії по місту.

Показ кращих робіт лауреатів фестивалю, як і вручення їм нагород, відбудеться в столиці вже по завершенню роботи форуму.

Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу