Шановні друзі!

Підтримка здібностей і талантів кожної дитини, створення для цього всіх умов є одним з пріоритетних завдань виконавчої влади України. Реалізуючи соціальні ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича «Діти – майбутнє України», Міністерство освіти і науки працює над збереженням і вдосконаленням мережі позашкільних навчальних закладів, які забезпечують умови для духовного, інтелектуального, фізичного розвитку дітей, сприяють організації змістовного дозвілля.

Масштабною освітньою подією, спрямованою на презентацію досягнень позашкільної освіти, популяризацію дитячої та юнацької творчості, висвітлення різнобічних талантів дітей і молоді, є Всеукраїнська виставка-фестиваль «Обдаровані діти України». Це щорічний захід, який покликаний привернути увагу суспільства до творчої діяльності обдарованих дітей, сприяти реалізації їхнього потенціалу у сферах культури, науки, спорту та інших галузях діяльності.

Щиро вітаю юних учасників цьогорічної виставки, їхніх батьків, педагогів. Переконаний, що нинішнє інтелектуально-мистецьке свято відкриє нові таланти, стане поштовхом для розширення творчих контактів обдарованих дітей з однолітками з різних куточків нашої великої країни.

З повагою, 

міністр освіти і науки України Дмитро Табачник

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *