Одразу три дитячі садочки столиці після ремонту чи капітальної реконструкції сьогодні відчинили свої двері для малечі.

У відкритті дошкільного закладу № 450, що у Печерському районі Києва, взяв участь особисто голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Цей дитсадок не працював з 2011 року, адже його будівля була визнана аварійною. Перш ніж повернути заклад малечі, тут збудували новий дах, оновили фасад, відремонтували та переобладнали групові та спальні приміщення, харчоблок, їдальню, музичну та спортивні зали, дитячі ігрові майданчики. Крім того, додатково відкрито 5 навчальних груп, а це означає, що майже 100 маленьких киян зможуть отримати дошкільну освіту в цьому сучасному навчальному закладі.

«Сьогодні у Києві відкрилося одразу три дитячі садочки, а загалом протягом травня 5 дошкільних навчальних закладів почали приймати малечу. Протягом 2013 року ми плануємо оновити та модернізувати 20 дитсадків. Це означає, що буде введено в експлуатацію 4400 місць і, враховуючи, що черга у столиці складає приблизно 6600 осіб, то такі заходи – серйозний крок до її ліквідації. Разом із будівництвом нових дитсадків ми відновлюємо роботу дошкільних навчальних закладів, які експлуатуються не за призначенням – ремонтуємо приміщення та повертаємо їх дітям», – розповів Олександр Попов.

Загалом, цьогоріч голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов ініціював реконструкцію 20-ти дошкільних навчальних закладів міста, у тому числі і дошкільного навчального закладу № 450. Відповідне розпорядження КМДА було підписано у грудні минулого року.

Київська МДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *