21 і 22 травня випускники здавали ЗНО з математики – одного з найпопулярніших предметів серед випускників шкіл. За оперативними даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на першу сесію ЗНО з математики коливається у межах 92% від кількості зареєстрованих учасників, на другу сесію –  92,8 %.

Протягом тестування учасникам ЗНО з математики було запропоновано розв’язати 32 тестових завдання. За умови правильного виконання усіх завдань учасники зможуть отримати 52 тестових бала, які потім будуть трансформовані по 200-бальній шкалі.

Відповіді до завдань першої сесії ЗНО з математики можна подивитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (розділ «Визначення результатів ЗНО-2012») та на освітньому порталі ПедПРЕСА. Інформація постійно оновлюється! Слідкуйте за новинами на сайті та у соціальних мережах ВКонтактеFacebookTwitter

Відповіді на ЗНО з математики – 1 сесія (у форматі pdf)

Відповіді до завдань тесту з математики (ІІ сесія) буде розміщено на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти та на порталі ПедПРЕСА 23 травня о 16 годині (розділ «Визначення результатів ЗНО-2012»).

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

4 коментар до “Правильні відповіді на завдання першої сесії ЗНО з математики”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *