Луганські підлітки мають бути обережними - shutteНа Луганщині на 23,2 % знизилася кількість нещасних випадків серед підлітків. Про це «Луганськ. Коментарі» повідомляє Луганський обласний Центр здоров’я.
«За останній час демографічна ситуація в Луганській області впевнено набирає обертів, знижується дитяча смертність, рівень інвалідності дитячого населення. Зменшилися загальні показники дитячої захворюваності. На 23,2 % знизилася кількість нещасних випадків серед підлітків», – зазначили в центрі здоров’я.
У червні 2013 року, в межах  національного проекту «Нове життя», в Луганську планується відкриття обласного перинатального центру 3-го рівня.
Міжнародний день дітей – одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято в 1925 році в Женеві на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей.
У 1949 році в Парижі відбувся конгрес Міжнародної демократичної федерації жінок, на якому прозвучала клятва про невпинну боротьбу за забезпечення миру як єдиної гарантії щастя дітей. За рік, 1 червня 1950 року, був проведений перший Міжнародний день захисту дітей, після чого це свято відзначається щорічно.
У Міжнародного дня дітей є прапор. На зеленому тлі, що символізує зростання, гармонію, свіжість і родючість, навколо знаку Землі розміщені стилізовані людські фігурки – червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці фігурки означають різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений у центрі, – це символ нашого спільного дому.

За матеріалами сайту lugansk.comments.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *